4 סיבות מדוע יזמים הם עמוד השדרה של הכלכלה

למרות שהיזמות אינה מתאימה לכולם, היא המרכיב הדרוש ביותר בכלכלה, בין אם מדובר במיתון ובין אם הדברים באמת משגשגים. פשוט אין לך מספיק חזון שהיו נועזים מספיק כדי לקחת את הסיכון לפגוע בכוחות עצמו כיוון שהם רצו יותר שליטה על חייהם והם היו מחויבים ליצור ערך לשאר העולם. יש לי 4 סיבות למה אני מאמין שבעלי עסקים קטנים הם עמוד השדרה למשק.

קודם כל, הם יוצרים כל הזמן מקומות עבודה למי שרוצה אחד כזה. כשאתה הבוס, אתה לא רק דואג לרווחת המשפחה שלך אלא לרווחת העובדים שלך וזה מאוד מאוד מתגמל בלשון המעטה. במיוחד במצב הכלכלה כרגע, יש צורך בו יותר מתמיד.

שנית, הערך שנוצר עבור משתמש הקצה באמצעות המוצרים או השירותים שלו הוא מעבר להבנה. אם היית מסיר כל יזם מהעיר שלך, העיר הייתה מתמוטטת בן לילה. לכן במקום שנתקשה להם, עלינו להעריך את מה שהם עושים מדי פעם. כן הם מתפרנסים אבל ההכנסה הזו קשורה להר של אחריות שהציבור לא רואה.

שלישית, גיבורי העל המקומיים האלה יוצרים מוצרים ושירותים שהפכו את מה שהיה בעבר כאב ראש לנוח יותר, קל יותר לשיפור והרבה יותר. לאלה ששונאים לחתוך דשא, לשטוף את המכוניות שלהם, לא יכולים לבשל (או לא אוהבים), או שבמקרים מסוימים פשוט עצלנים, יש עסק בעיר שלך שעושה זאת בשמחתך (בתשלום כמובן) או מוצר שמקל על הביצוע.

רביעית, הם בעצם עושים מה שהמיזם החופשי נועד מלכתחילה. הם החליטו שהם רוצים יותר מהחיים, יצרו חזון והמשיכו לרדוף אחרי החלום האמריקאי. למרות הקשיים הכרוכים בלהיות לפעמים הבוס, זה לא פחות מתגמל. כמו כן, בניגוד לעבודה, ניתן להעביר עסק מדור לדור.

התקווה שלי היא שמי שכבר יזם או שואף להיות כזה יכיר בכך שאתה עושה שינוי בחייהם של אינספור אנשים מקומיים וגלובליים ומגיע לך מחיאות כפיים. אם אפשר הדפס את זה ושמור אותו כתזכורת קבועה לערך שלך לעולם הזה.


Source by Terrell McClain

About admin

Check Also

הכלכלה הירוקה

“אנחנו לא יכולים לקדוח ולשרוף את עצמנו מהמחלות הכלכליות והאקולוגיות שלנו, אבל אנחנו יכולים להמציא …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Comments