רשימת המחירים המובילים בחשבון החיסכון: כמה מהאפשרויות הטובות ביותר עד כה בשנת 2020

קבלת שיעורי הריבית הטובים ביותר עבור חשבון החיסכון שלך יכולה להיות ההבדל בין השתכרות של 20 $ או 200 $ נוספים בשנה. התשואות השנתיות של חשבונות החיסכון המקוונים הטובים ביותר גבוהים עד 10% מהחשבונות המסורתיים. הממוצע הארצי בשנה שעברה היה סביב 0.09%, אך כמה מוסדות פיננסיים מקוונים מסוגלים לתת שיעורי APY של 1.70% – 2.0%. איך נראית 2020 עד כה? להלן מבט על כמה משיעורי חשבון החיסכון המובילים:

חשבון זריזות CIBC

חשבון Agility המוצע על ידי בנק CIBC USA, מגיע כעת עם APY של 1.85% לחשבון. על מנת להגיש מועמדות, תצטרך תעודה מזהה עם תמונה, פיקדון מינימלי של $ 1,000, כדי להיות בן 18 לפחות, SS #ופרטי תעסוקה. אין דמי אחזקה. אתה יכול לבצע העברות מוגבלות באמצעות CIBC NetBanking.

איגוד האשראי של אליאנט

אליאנט מציעה שיעור של חסכון גבוה בסביבות 1.65%, והיתרה המינימלית בכדי לשמור את החשבון פתוח היא 5 $ בלבד. עם זאת, כדי להרוויח ריבית, עליך לשמור על יתרה ממוצעת יומית של לפחות 100 $. זהו סכום ממוצע נמוך בהשוואה לרבים משיעורי החשבונות המובילים האחרים ברשימה זו. כל עוד אתה בוחר “eStatements”, אין תשלום חודשי.

חיסכון אישי של אמריקן אקספרס

יש APY 1.70 עם חשבון חיסכון אישי באמצעות אמריקן אקספרס. קל להקים חשבון ואפשר אפילו לקשר מספר חשבונות יחד ולהעביר את הכסף ביניהם. אין דרישות איזון חודשי, למרות שתצטרך לשמור לפחות $ 1 כדי להרוויח את ה- APY.

בנק CIT

בנק מקוון זה מציע כמה אפשרויות חשבון טובות, כולל בונה חיסכון (עד 1.80% APY) וחיסכון גבוה בתשואה גבוהה (1.55%). עם האחרון, אתה יכול להתחיל לצמוח ולהגיע ליעדים הפיננסיים שלך מהר יותר. עם האפשרות לבנות חיסכון, תזדקק ליתרה מינימלית של 25,000 $ או הפקדה חודשית של 100 $. בכל הנוגע לשירות הלקוחות, בנק CIT הוא האפשרות הטובה ביותר ברשימה זו של שיעורי חשבון החיסכון המובילים.

לא משנה באיזה בנק אתה בוחר, עליך להקפיד לבחור בבנק המגובה על ידי ה- FDIC. כל המוסדות הפיננסיים ברשימה זו הם. קרא גם ביקורות כדי לראות אם יש תלונות, ולהבין את היתרונות והחסרונות של כל בנק.

כל עוד שיעורי חשבון החיסכון המובילים בדרך, בנק CIT נמצא בדרך כלל בראש הרשימה של כולם או קרוב אליהם.


Source by George Botwin

About admin

Check Also

כיצד להעביר את חשבון החיסכון שלך SBI מסניף אחד לאחר באינטרנט

אם יש לך חשבון חיסכון ב-State Bank of India (SBI) ואתה רוצה להעביר אותו לסניף …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Comments