סיבות טובות להשתמש בביטקוין במטבע קריפטו

ביטקוין הוא סוג חדש יחסית של מטבע שרק התחיל לפגוע בשווקים המיינסטרים.

המבקרים טוענים כי השימוש ב- Bitcoins אינו בטוח כי –

  • אין להם ערך אותנטי

  • הם אינם מוסדרים

  • ניתן להשתמש בהם לביצוע עסקאות בלתי חוקיות

ובכל זאת כל שחקני השוק הגדולים מדברים על ביטקוין. להלן כמה סיבות טובות מדוע כדאי להשתמש במטבע קריפטו זה.

תשלומים מהירים – כאשר התשלומים מתבצעים באמצעות בנקים, העסקה אורכת כמה ימים, כמו כן העברות בנקאיות גם לוקחות הרבה זמן. מצד שני, עסקאות ביטקוין במטבע וירטואלי הן בדרך כלל מהירות יותר.

עסקאות “אפס אישור” הן מיידיות, כאשר הסוחר מקבל את הסיכון, שעדיין אינו מאושר על ידי שרשרת הבלוקים של הביטקוין. אם הסוחר צריך אישור, העסקה אורכת 10 דקות. זה הרבה יותר מהיר מכל העברה בין בנקאית.

לא יקר – עסקאות בכרטיס אשראי או בכרטיס חיוב הן מיידיות, אך אתה מחויב בתשלום בגין השימוש בהרשאה זו. בעסקאות הביטקוין, העמלות בדרך כלל נמוכות, ובמקרים מסוימים, זה בחינם.

אף אחד לא יכול לקחת את זה – ביטקוין מבוזר, כך שאף רשות מרכזית לא יכולה לקחת אחוז מההפקדות שלך.

אין החזר חיוב – ברגע שאתה סוחר ב- Bitcoins, הם נעלמו. אינך יכול להשיב אותם ללא הסכמת הנמען. לכן, קשה יותר לבצע את הונאת החיוב, אשר לרוב חווים אנשים עם כרטיסי אשראי.

אנשים רוכשים סחורה ואם הם מוצאים את זה פגום, הם פונים לסוכנות כרטיסי האשראי כדי לבצע חיוב מחדש, ובכך למעשה מבטלים את העסקה. חברת כרטיסי האשראי עושה את זה ומחייבת אותך בדמי חיוב יקרים הנעים בין $ 5- $ 15.

פרטים אישיים בטוחים – מספרי כרטיסי אשראי נגנבים במהלך תשלומים מקוונים. עסקת ביטקוין אינה זקוקה לפרטים אישיים. יהיה עליך לשלב את המפתח הפרטי שלך ואת מפתח הביטקוין יחד לביצוע עסקה.

אתה רק צריך לוודא שלא ניתן לגשת למפתח הפרטי שלך על ידי אנשים זרים.

זה לא אינפלציוני – הפדרל ריזרב מדפיס יותר דולרים, בכל פעם שהכלכלה מקרטעת. הממשלה מזרימה את הכסף שנוצר למשק וגורמת לירידה בערך המטבע, ובכך מעוררת אינפלציה. האינפלציה מפחיתה את יכולתם של אנשים לקנות דברים מכיוון שמחירי הסחורות עולים.

מספר הביטקוין מוגבל. המערכת נועדה להפסיק לכרות יותר ביטקוין בהגעה ל -21 מיליון. המשמעות היא שאינפלציה לא תהווה בעיה, אך דפלציה תופעל, שם מחירי הסחורות יירדו.

פעולות חצי אנונימיות – הביטקוין הוא פרטי יחסית, אך שקוף. כתובת הביטקוין נחשפת ברשת הבלוקים. כולם יכולים להסתכל בארנק שלך, אבל שמך יהיה בלתי נראה.

מיקרו תשלומים קלים – Bitcoins מאפשר לך לבצע מיקרו -תשלומים כמו 22 סנט בחינם.

תחליף למטבעות fiat – ביטקוין הוא אופציה טובה להחזיק במטבעות לאומיים החווים בקרות הון ואינפלציה גבוהה.

ביטקוין הופך לגיטימי – מוסדות מרכזיים כמו בנק אנגליה ופד החליטו לקחת Bitcoins למסחר. יותר ויותר חנויות כמו Reditt, רשתות פיצה, וורדפרס, Baidu, ועסקים קטנים רבים אחרים מקבלים כעת תשלומי ביטקוין. מסחר בינארי ומתווכי פורקס רבים מאפשרים לך גם לסחור עם הביטקוינים.

הביטקוין הוא חלוץ עידן המטבעות הקריפטו החדש, הטכנולוגיה שנותנת לך הצצה למטבע העתידי.


Source by Mohammed Abdul Nadeem

About admin

Check Also

מהו מטבע קריפטוגרפי?

מטבע קריפטו (או קריפטוגרפיה) הוא נכס דיגיטלי שנוי במחלוקת שנועד לתפקד כאמצעי חליפין קריפטוגרפי לאבטחת …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Comments