מדוע הבנקים אסרו על רכישת מטבעות באמצעות כרטיסי האשראי שלהם?

גל הבנקים שאסר על רכישת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיסי האשראי שלהם גדל כאשר וולס פארגו נמצאת כעת על הסיפון עם איסורים מסוג זה. מספר בנקים אחרים, כגון צ’ייס, בנק אוף אמריקה, סיטיגרופ ועוד, הם גם חלק ממגמה חדשה זו המגבילה את רכישת הקריפטו.

נראה כי עדיין ניתן להשתמש בכרטיסי חיוב לרכישת קריפטו (בדוק עם הבנק שלך כדי להיות בטוח במדיניותם), אך השימוש בכרטיסי אשראי לרכישת קריפטו קיבל תפנית כאשר הבנקים הללו מובילים את הדרך עם איסורי רכישה אלה, וכנראה לא ייקח הרבה זמן עד שהאיסור הזה יהפוך לסטנדרט.

לכאורה, רכישות בין לילה החלו לבטל כאשר השתמשו בכרטיסי אשראי לרכישת קריפטו, ואנשים שמעולם לא התקשו לפני שקנו קריפטו באמצעות כרטיסי האשראי שלהם החלו להבחין שאסור להם לבצע רכישות אלה יותר. התנודתיות בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים היא האשמה כאן, והבנקים לא רוצים שאנשים יוציאו הרבה כסף שיהפוך למאבק להחזיר אם ירידת קריפטוגרפיה גדולה תתרחש כמו שקרה בתחילת השנה.

כמובן שבנקים אלה יחמיצו גם את הכסף שייגזר כאשר אנשים רוכשים מטבע קריפטוגרפי ולשוק יש עלייה, אך כנראה שהם החליטו שהרע עולה על הטוב בכל הנוגע להימור הזה עם כרטיסי האשראי שלהם. הדבר מגן גם על הצרכן מכיוון שהוא מגביל את יכולתו להיכנס לבעיות כלכליות על ידי שימוש באשראי כדי לקנות משהו שיכול להותיר לו מזומנים ואשראי גרוע.

רוב המשקיעים שהשתמשו בכרטיסי אשראי לביצוע רכישות מטבעות קריפטוגרפיים חיפשו כנראה את הרווחים לטווח הקצר, ולא תכננו להישאר לטווח הארוך. הם קיוו להיכנס ולצאת במהירות, ולאחר מכן לשלם את כרטיסי האשראי לפני שהריבית הגבוהה נכנסה פנימה. אך עם התנודתיות המתמדת של שוק המטבעות הקריפטוגרפיים, רבים שקנו, עם תוכנית זו בראש, מצאו את עצמם מאבדים כמות אדירה של נכסים עם ירידת השוק. עכשיו הם משלמים ריבית על כסף שאבד, וזה אף פעם לא טוב. אלה, כמובן, היו חדשות רעות עבור הבנקים, וזה גרם למגמה הנוכחית והולכת וגוברת של איסור רכישת קריפטו באמצעות כרטיסי אשראי.

הלקח כאן הוא שלעולם אל תמקסם מסגרת אשראי להשקעה בקריפטו, ותשתמש רק באחוז מהנכסים הקשים שלך לביצוע רכישות קריפטו. כספים אלה צריכים להיות כספים שאפשר היה לנעול לטווח הארוך מבלי לפגוע בתקציב שלך.

לכן, אל תתפסו להכניס כסף למטבעות קריפטוגרפיים שתזדקקו להם בקרוב רק כדי לגלות שהאכזבה הוציאה כסף מהכיס שלכם. יש אמירה ישנה שאומרת: “אל תמר עם כסף שאתה לא יכול להרשות לעצמו להפסיד”, וזה הלקח שהבנקים רוצים שאנשים ילמדו כשהם מסתכנים בגבול ההשקעות החדש הזה.


Source by Mark B Monroe

About admin

Check Also

כרטיסי אשראי עם תגמולים – מה התפיסה?

צא למסע קניות אין לך מספיק כסף להפיק את המרב מהעסקאות לסוף שנה במרכזי קניות? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Comments