היתרונות והחסרונות של כרטיסי אשראי ללא תשלום שנתי

כרטיסי אשראי עם תוכניות תגמולים נלוות מגיעים לרוב עם עמלות שנתיות כמו גם ימים ללא ריבית. סוג קלפים זה מתאים ביותר לאנשים שמשתמשים בכרטיסים שלהם לעתים קרובות. עם זאת, למרות שכרטיס זה מספק יתרונות רבים למחזיקי הכרטיס, הוא יגיע עם ריביות גבוהות.

יתרונות

– ריבית נמוכה במיוחד

– מסגרת אשראי נמוכה

– ימים ללא ריבית

– מבצעי מבצע היכרות

חסרונות

– ריביות גבוהות למקדמות במזומן

– יעלה יותר לאחר סיום תקופת ההיכרות

מסיבה זו, כרטיס זה אינו מומלץ לאנשים שאינם יכולים לשלם יותר מהיתרה החודשית המינימלית, בעיקר כאלה שאין להם מקור הכנסה יציב. זו הסיבה שכרטיסי אשראי בתשלום שנתי אינם האלטרנטיבה הטבעית עבור רוב האנשים. לרוב כרטיס זה מגיע עם ימים ללא ריבית, בדרך כלל בסביבות 50 יום ברכישות.

בנוסף לכך, אין כרטיסי עמלות שנתיים עם ריביות נמוכות. התשלומים החודשיים המינימליים גם נמוכים בהשוואה להלוואות אישיות אך הדבר יגיע בריבית גבוהה. למגבלת האשראי הנמוכה ללא כרטיסי עמלות שנתיים יש גם יתרון מכיוון שהיא שומרת על הוצאות בעל הכרטיס.

מצד שני, ישנם אנשים רבים שאינם מודעים לכך שמקדמות במזומן גורמות לריביות גבוהות יותר של כ -15% ברגע שאתה מושך כסף באמצעות כספומט באמצעות הכרטיס שלך. שים לב שהעברת כסף באמצעות הטלפון או האינטרנט מהכרטיס שלך לחשבון הבנק שלך נחשבת גם כמקדמה במזומן. כמובן שחלק מהבנקים מציעים עסקאות היכרות מיוחדות ללקוחות פוטנציאליים. הצעות אלה כוללות שיעורי העברת יתרה נמוכה למשך פרק זמן מוגדר, בדרך כלל במשך ששת החודשים הראשונים או ללא עמלות שנתיות בשנה הראשונה.

למרות שההצעות המיוחדות הללו, במיוחד ריבית נמוכה היכרות, עשויות להיראות מושכות, הן מיועדות במידה מסוימת לסנוור ולאחר מכן ללכוד לקוחות חסרי מידע. יהיה די הלם לגלות שהפרומו הסתיים והכרטיס חוזר לתעריף המלא. זו הסיבה שחשוב לקרוא את האותיות הקטנות לפני החתימה על מסמכים כלשהם.


Source by Lynette Hill

About admin

Check Also

כרטיסי אשראי עם תגמולים – מה התפיסה?

צא למסע קניות אין לך מספיק כסף להפיק את המרב מהעסקאות לסוף שנה במרכזי קניות? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Comments