הורדת עלויות הטיפול הרפואי והתלוי בעזרת הדוד סם – שימוש בחשבונות חיסכון גמישים

הן טיפול תלוי והן חשבונות הוצאה גמישה רפואית ממומנים בניכויים לפני מס מהמשכורת שלך. לשניהם יש מדיניות “שימוש או הפסד” אם הכספים שנוכו אינם משמשים בשנה הקלנדרית שלשמה נערכו הבחירות.

בדרך כלל, אדם יכול לבצע את הבחירות רק כדי שייגרעו ניכויים אלה בזמן גיוסו או במהלך תקופת ההרשמה השנתית שכל חברה מציעה לעובדיה לבצע שינויים בהטבות הבריאות והרווחה שלהם. (ישנן תקופות אחרות גם במהלך “אירועי חיים” מסוימים, כגון נישואין או לידת ילד, כאשר ניתן לשנות גם בחירות לגמלה).

מכיוון שהבחירות לביצוע ניכויים אלה נעשות לשנה שלמה, יש להיזהר מאוד מהסכום שנבחר. אם אינך משתמש בכספים להוצאות זכאיות בפרק הזמן המותר, אינך יכול לקבל את הכסף בחזרה.

עבור אלה עם ילדים צעירים או הורים מבוגרים הזקוקים למעון יום, טיפול תלותי FSA יכול להיות שימושי. הסכום המקסימלי שניתן להפריש עומד על 5,000 $ בכל שנה. היות והעלויות של טיפול בילדים ומעונות יום למבוגרים הן מה שהן, אין זה סביר שעובד לא ישתמש במלוא הסכום שהופרש כך שהמקסום יהיה הגיוני.

עם זאת, תוכנית הטיפול התלוי רק מאפשר לאדם לקבל כספים שכבר נמצאים בחשבון ה- FSA שלו, ללא קשר לכמה שהאדם כבר שילם בהוצאות טיפול תלותיות. לדוגמה, אם אדם בוחר את המקסימום של 5,000 $ למשך במהלך השנה, לאחר 3 חודשים יש בחשבון 1,250 $ בלבד. למרות שהאדם כבר שילם יותר מזה לספק המטפל בילדים, הוא יכול לקבל רק את היתרה.

עם זאת, עם חשבון ההוצאות הגמישות הרפואיות, אדם יכול להיות החזר בכל עת במהלך השנה עד לסכום השנתי שנבחר למשוך. לפיכך, האדם יכול לקבל כספים מה- FSA לפני שהכספים נמשכו ממשכורת המשכורת שלו.

נניח שאתה יודע שאתה עומד לעבור הליך כירורגי בינואר והעלות שלך תהיה כ -5,000 $, כך שתבחר לנכות 5,000 $ כלפי FSA הרפואי במהלך תקופת ההרשמה הפתוחה. בחודש פברואר אתה משלם את המנה שלך בסך 5,000 $. למרות שיש לך רק 800 $+ בחשבון ה- FSA שלך, אתה יכול להגיש תביעת החזר עבור מלוא $ 5,000 ששילמת.

זה זהיר לבדוק מה ההוצאות הרפואיות הצפויות שלך בשנה הקרובה, לוודא שהן זכאיות להוצאות FSA מול מנהל ה- FSA של המעסיק שלך ולאחר מכן לבצע את הבחירות. זה לא יכול להזיק לזלזל, כך שאולי תצטרך לשלם כמה הוצאות עם דולרים לאחר מס, אבל זה עדיין הרבה יותר טוב מלמסור כסף כיוון שהערכת בהערכת יתר ואתה מפסיד את מה שניכית ולא השתמשת בו.

כמה דוגמאות לשימוש ב- FSA רפואי הן כאשר אתה נושא הוצאות יישור שיניים ותהליכי שיניים שעבורם יש לך השתתפות עצמית גבוהה ו/או השתתפות עצמית גבוהה. תשלום רגיל במשרד הרופא, אשר בדרך כלל אינו יקר במיוחד, זכאי להחזר FSA. אם אתה הולך לעתים קרובות מספיק, אפילו חסכון בכמה דולרי מס יכול להועיל.

השימוש ב- FSA הוא כלי נהדר לאכוף תוכנית חיסכון ממושמעת לכיסוי הוצאות שצפויות להיגרם בכל מקרה במהלך השנה. ובעשותך זאת באמצעות תוכנית דחיית מס בעבודה, בסופו של דבר אתה מפחית את העלות בשיעור מס ההכנסה השולי שלך כך שהחיסכון שלך ימתח כדי לקנות לך יותר שירותים. (למישהו במערך המס השולי של 20%, למשל, יהיה צורך להרוויח 1.25 $ כדי שיהיה לו מספיק מזומן כדי לשלם עבור $ 1.00 של שירותים לאחר השפעת המסים).

אם תקדיש זמן להקרין את ההוצאות האישיות שלך, תוכל בסופו של דבר להרוויח בעזרת הדוד סם.


Source by Steven Stanganelli

About admin

Check Also

כיצד להעביר את חשבון החיסכון שלך SBI מסניף אחד לאחר באינטרנט

אם יש לך חשבון חיסכון ב-State Bank of India (SBI) ואתה רוצה להעביר אותו לסניף …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Comments