הבחירה הנכונה עם כרטיסי אשראי – מחשבה מעמיקה

כרטיס האשראי הפך למכשיר הנוח והנפוץ ביותר באמצעותו תוכלו לבצע את כל התשלומים שלכם. כרטיסים אלה נמצאים בראש רשימת מסגרות האשראי המודרניות לטווח קצר ומוכחים כאמצעי האשראי הזול ביותר ונגישים בקלות בכל נקודת קופה. תוך שמירה על כל ההטבות שניתנות בכרטיסים, רוב האוכלוסייה הזקוקה לאשראי לטווח קצר ירצה ללכת על כרטיס אשראי על פני שאר האופנים. עם זאת, לא כולם יכולים לבחור כרטיס שיייעל את ההחזרים ממנו מכיוון שמעט מאוד מידע עליו זמין וידוע.

כרטיסים אלה מונפקים בדרך כלל על ידי בנקים, מוסדות פיננסיים וחנויות מסוימות. הכרטיסים נושאים מגבלת אשראי מסוימת ומגבלה זו נקבעת על ידי החברות המנפיקות בהתחשב בהכנסה שלך, זיכויים קודמים ורשומות התשלומים. לאחר שתגיש בקשה לכרטיס אשראי בהתחשב בכל הנסיבות הללו מסגרת האשראי שלך תקבע ובכל פעם שתבצע רכישה באמצעות כרטיס זה הסכום יתווסף לכרטיס האשראי שלך. תינתן לך תקופה ללא ריבית שבמהלכה אינך צריך לשלם ריבית על סכום האשראי שהשתמשת בכרטיס. באופן כללי, התקופה ללא ריבית נעה בין 20-55 ימים והיא משתנה בהתאם לחברה המנפיקה.

המידע שאנו מפרטים כאן ייתן לך מושג על היסודות שיאפשר לך לבחור כרטיס בעל תקופה ללא ריבית גבוהה יותר, כך שתוכל לקבל יותר מסגרת אשראי ללא ריבית וגם יותר זמן החזר. עם זאת, יחד עם המידע הבסיסי על הכרטיסים האלה בואו נסתכל על עוד כמה טיפים או טריקים לבחירת הטוב ביותר.

– קבל את ציוני האשראי שלך: העריך את ציוני האשראי שלך על בסיסם יונפק לך כרטיס בעל הטבות גבוהות יותר. ציוני האשראי יהפכו את בחירות הכרטיס שלכם להרבה יותר בהירות אם הציון טוב וההיפך אם לא.

– זהה את סוגך – ישנם סוגים רבים של כרטיסים הקיימים בשוק. בחר או זיהה את הכרטיס מסוגך. בעת בחירת הסוג שלך, הקפד לבחור כרטיס אשר יכול לשפר את מגבלת כרטיס האשראי שלך וגם לחסוך כסף. ישנם כרטיסים עליהם תוכל להרוויח נקודות תגמול על כל רכישה שתוכל לפדות במועד מאוחר יותר.

– בחרו באשראי שלכם- ערכו רשימה של מטרות לבחירת כרטיס אשראי. לא מומלץ להחליק כרטיס אשראי כל פעם רק כי אתה מחזיק אותו. לכן, וודא את המטרות העיקריות מאחורי לקיחת כרטיס והגבל את עצמך להשתמש בכרטיס רק עבור רכישה זו.


Source by Rizvana Manzoor

About admin

Check Also

כרטיסי אשראי עם תגמולים – מה התפיסה?

צא למסע קניות אין לך מספיק כסף להפיק את המרב מהעסקאות לסוף שנה במרכזי קניות? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Comments